Photonesto | Poradnik

Jak dokonać personalizacji konta

Personalizacja konta w Photonesto umożliwia dostosowanie elementów galerii zdjęć do twoich potrzeb.

Czytaj dalej...

Strefa klienta w Photonesto

Strefa klienta to miejsce w której wyświetlane są galerie zdjęć stworzone przez Ciebie. Jest idealnym sposobem na zademonstrowanie potencjalnym klientom jak bardzo aktywnym fotografem jesteś.

Czytaj dalej...

Jak osadzić strefę klienta na stronie WWW

Strefa klienta umieszczona na twojej stronie WWW to wygodne rozwiązanie dla twoich klientów.

Czytaj dalej...

Jak skonfigurować metody płatności do zamówień w Photonesto

Ułatw sobie pracę i pozwól Twoim klientom na wygodny zakup Twoich fotografii! Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jak w paru prostych krokach skonfigurować metody płatności do zamówień w Photonesto.

Czytaj dalej...

Galerie zdjęć

Jak utworzyć galerię zdjęć w Photonesto

Dowiedz się jak krok po kroku utworzyć galerię zdjęć gotową do przekazania klientom.

Czytaj dalej...

Jak usprawnić wybór zdjęć do albumu

Po wykonaniu reportażu ślubnego czy sesji zdjęciowej przychodzi moment kiedy klienci muszą wybrać zdjęcia, które mają zostać wykorzystane np. do fotoksiążki, albumu dla rodziców itp. Dowiedź się jak ogarnąć ten temat w Photonesto.

Czytaj dalej...

Poznaj foldery zdjęć

Foldery zdjęć to funkcjonalność pozwalająca podzielić zdjęcia w galerii na grupy. Nazwy folderów mogą opisywać tematykę danej grupy lub określać czas wykonania.

Czytaj dalej...

Sesje prywatne

Jak utworzyć sesję prywatną w Photonesto

Stworzenie sesji prywatnej i korzystanie z niej jest bardzo intuicyjne, a zaznajomienie się z całym procesem trwa tylko chwilę. Nasz opis krok po kroku odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci od razu korzystać z Photonesto.

Czytaj dalej...

Pozostałe

10 powodów, dla których trzeba wypróbować Photonesto.

Photonesto to nowoczesne internetowe narzędzie dla fotografów, służące do publikacji i sprzedaży zdjęć online. Jeśli jeszcze nie znasz tej platformy, poniższy artykuł pokaże ci, dlaczego warto jej wypróbować.

Czytaj dalej...

„Jeszcze tylko kilka zdjęć przy okazji…” czyli jak bronić się przed klientem, który chce więcej za mniej?

Niezależnie od tego, czy stawiacie pierwsze kroki w fotografii, czy też robicie zdjęcia już od pewnego czasu, może się wam przydarzyć, że klient za ustaloną cenę będzie chciał dostać więcej niż to, na co się umawialiście. W tym artykule podpowiemy, jak obronić się przed taką sytuacją.

Czytaj dalej...

Wielkanocne rekwizyty, które wykonasz samodzielnie!

Czas wielkanocnych sesji fotograficznych zbliża się wielkimi krokami. Po bożonarodzeniowym przepychu pora na zupełnie inny klimat, bo Wielkanoc to przede wszystkim wiosna, a więc prostota, świeżość i zasada „mniej znaczy więcej”.

Czytaj dalej...