Strefa klienta w Photonesto

Dowiedz się czym jest i co możesz dzięki niej zyskać.

Strefa klienta to miejsce w której wyświetlane są galerie zdjęć stworzone przez Ciebie. Jest idealnym sposobem na zademonstrowanie potencjalnym klientom jak bardzo aktywnym fotografem jesteś.

Dzięki niej osoby zainteresowane Twoimi usługami zobaczą że jesteś profesjonalistą i z pewnością pomoże im to zdecydować się na skorzystanie z Twoich usług.

Klienci mogą bezpośrednio przejść do ekranu logowania galerii po przez kliknięcie w wybrane zdjęcie.

Dodatkowo, dodając link do strefy klienta do swojej strony WWW ułatwiasz swoim klientom znalezienie ich galerii zdjęć w przypadku gdyby zgubili pełny adres www galerii.

1. Przejście do strefy klienta

Przejście do strefy klienta jest bardzo proste. Wystarczy zalogować się do konta Photonesto, następnie na ekranie listy galerii kliknąć w strefa klienta.

W strefie klienta wyświetlone zostają galerie zdjęć wraz z informacjami kontaktowymi.

Adres WWW twojej strefy klienta jest zawsze taki sam, więc zawsze możesz go przesłać do swoich klientów i mieć pewność, że trafią do twojej strefy klienta na Photonesto.

Każda galeria, którą stworzyłeś w Photonesto może być widoczna się w strefie klienta.

To ty decydujesz o tym czy i kiedy galeria ma się tam pojawić.

O tym czy dana galeria ma być widoczna w strefie klienta możesz zdecydować podczas jej tworzenia jak również w każdym momencie po utworzeniu.

Podczas tworzenia galeri na ekranie w którym określamy nazwę oraz hasło możesz wyświetlić dodatkowe opcje galerii. Wystarczy kliknąć w przycisk

Po kliknięciu będziesz mógł określić czy galeria ma być widoczna w strefie klienta.

Bywają również sytuacje, w których początkowo dostępna w strefie klienta galeria musi zostać z niej usunięta. W Photonesto umożliwiamy zmianę widoczności galerii w dowolnym momencie.

Aby zmienić widoczność galeri w strefie klienta, na ekranie widoku galerii kliknij w zakładkę Ustawienia. Z poziomu tej zakładki możesz sterować m.in. widocznością galerii w strefie klienta.

3. Personalizacja strefy klienta

W strefie klienta poza twoimi galeriami klienci mogą znaleźć twoje dane kontaktowe. Dzięki temu, będą mogli bezpośrednio przejść na twoją stronę WWW czy kanały social media.

Jeśli chcesz wiedzieć jak skonfigurować tą sekcję przeczytaj nasz artykuł na ten temat - Jak dokonać personalizacji konta.

Podsumowanie

Strefa klienta to miejsce gdzie możesz podzielić się wraz z klientami efektami swojej pracy.

To w pewnym sensie wizytówka twojej pracy jak również punkt startowy wielu nowych projektów.

Sprawdź nasze pozostałe artykuły dotyczące tego co możesz w łatwy sposób zrobić za pomocą Photonesto - Pozostałe funkcjonalności

Jeśli jeszcze nie korzystasz z Photonesto wypróbuj teraz !

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO