10 powodów, dla których trzeba wypróbować Photonesto.

Photonesto to nowoczesne internetowe narzędzie dla fotografów, służące do publikacji i sprzedaży zdjęć online. Jeśli jeszcze nie znasz tej platformy, poniższy artykuł pokaże ci, dlaczego warto jej wypróbować.

1. Photonesto to coś więcej niż tylko galeria zdjęć

Podstawowym zadaniem Photonesto jest publikacja zdjęć w postaci profesjonalnych galerii. Jednak serwis ten pozwala zrobić dużo więcej. Dzięki Photonesto możesz udostępniać i przekazywać zdjęcia klientom, a także sprzedawać fotografie dodatkowe, wykraczające poza ustalony pakiet. To opcja, która pozwala fotografom zarobić nawet dwa razy więcej niż przy tradycyjnym przekazaniu zamówionych wcześniej zdjęć.

Przykład

2. Photonesto jest niezwykle atrakcyjne wizualnie

Dzięki Photonesto twoje zdjęcia pokazane zostaną w sposób nie tylko profesjonalny, ale także nowoczesny i atrakcyjny. Twoje galerie wyróżnią się na tle innych i będzie się chciało do nich wracać. Duża dbałość o walory estetyczne serwisu wyróżnia go na polskim rynku i sprawia, że konkuruje z najlepszymi tego typu rozwiązaniami na świecie.

Przykład

3. Photonesto nie obciąża cię finansowo

By korzystać z Photonesto nie musisz podpisywać umowy ani wykupywać abonamentu. Za każdą galerię płacisz osobno, dopiero wtedy, gdy ją publikujesz. Gdy nie masz zleceń, nie ponosisz kosztów – dzięki Photonesto niski sezon nie oznacza zmartwień! Dodatkowo, przez 30 dni możesz wypróbować serwis zupełnie za darmo.

Przykład

4. Photonesto jest korzystne cenowo

Wiele profesjonalnych serwisów do publikacji zdjęć, takich jak Shootproof, Pixieset czy Pic-time, wymaga sporych nakładów finansowych. Photonesto daje fotografom te same możliwości, a do tego jest po prostu tanie! Najbardziej kompleksowa opcja jest tu około 60% tańsza niż u konkurencji. To zauważalna różnica, która przy 20 opublikowanych galeriach przemieni się w znaczącą oszczędność.

Przykład

5. Galerie w Photonesto to najlepsze portfolio

W paru prostych krokach zintegrujesz Strefę klienta w Photonesto z twoją stroną internetową. To świetny sposób na popisanie się osiągnięciami przed potencjalnymi klientami. To duże ułatwienie dla obecnych klientów, którzy przez twoją stronę będą mogli zalogować się do swoich galerii. To w końcu doskonałe rozwiązanie dla ciebie: twoja witryna będzie odwiedzana częściej, a ty nie będziesz musiał spędzać długich godzin doszlifowując wygląd twojego portfolio.

Przykład

6. Photonesto jest intuicyjne i proste w obsłudze

Panel fotografa w Photonesto jest niezwykle intuicyjny. Wystarczy się zalogować i od razu wiadomo, w co kliknąć, aby uzyskać efekt, jaki cię interesuje. Nie znajdziesz tu setek funkcji, które nie wiadomo, do czego służą; nie musisz wypełniać żadnych formularzy ani odpowiadać na szczegółowe pytania. Photonesto jest jasne i na temat. Dostaniesz tu to, czego szukasz, a twoja galeria będzie gotowa dosłownie w dwie minuty.

Przykład

7. Photonesto to ludzie z pasją, pracujący dla ciebie

Zespół Photonesto składa się z pasjonatów i profesjonalistów. Pasja powoduje, że niestrudzenie szukają nowych rozwiązań, profesjonalizm zaś sprawia, że platforma działa świetnie. Photonesto nieustannie się rozwija, także dzięki użytkownikom.

Kontakt z zespołem jest prosty i może odbyć się poprzez chat w aplikacji Photonesto, przez grupę na Facebooku, mailowo i telefonicznie. Każdy komentarz zostanie wysłuchany, problem zaadresowany, a sugestia przemyślana.

Przykład

8. Photonesto to platforma dla ludzi mobilnych

Najnowsze badania pokazują, że ponad 75% użytkowników Internetu korzysta z niego przy pomocy urządzeń mobilnych. Tak fotografowie jak i klienci chcą mieć swoje zdjęcia zawsze pod ręką. A nie ma nic bardziej irytującego niż strona, która nie działa na smartfonie czy tablecie. Photonesto doskonale radzi sobie z tym problemem. Serwis jest zawsze atrakcyjny i niezawodny, bez względu na to, na jakim urządzeniu z niego korzystasz.

Przykład

9. Photonesto jest szybkie

Google donosi, że około 50% użytkowników Internetu zrezygnuje z zaplanowanego działania, jeśli odwiedzana przez nich strona nie załaduje się natychmiast. Jeśli zaś załaduje się sprawnie, zostaną na niej dłużej. Żyjemy szybko i chcemy szybkich efektów naszych działań. Photonesto dba, by galerie wczytywały się momentalnie. Dla ciebie oznacza to po prostu więcej zadowolonych klientów.

Przykład

10. Photonesto to bezpieczeństwo twoich danych

Ochrona danych to temat, który nie każdy ma ochotę zgłębić. Używając Photonesto nie musisz tego robić. Zrzuć odpowiedzialność za cyberbezpieczeństwo z twoich ramion! Dzięki Photonesto dane twoich klientów znajdują się na profesjonalnie zabezpieczonych serwerach, a ty możesz spać spokojnie. To wszystko sprawia, że korzystanie z galerii Photonesto jest o niebo bezpieczniejsze niż publikowanie zdjęć na blogu lub Facebooku.

Przykład

Photonesto to świetne internetowe narzędzie dla fotografów, z którego na pewno będziesz zadowolony. Pozwala szybko stworzyć profesjonalne i piękne galerie online przy bardzo rozsądnej cenie. Naprawdę warto ją wypróbować!

Autor

Dagmara Budzbon-Szymanska