Strefa klienta na twojej stronie WWW

Osadź wygenerowany kod HTML i umieść strefę klienta na swojej stronie WWW.

Umieść strefę klienta na swojej stronie WWW

Strefa klienta z Photonesto może zostać umieszczona na twojej stronie. Dzięki temu, możesz kierować swoich klientów do galerii zdjęć wprost z swojej własnej strony www.

To spore ułatwienie dla twoich klientów, którzy zawsze będą mogli w łatwy sposób odnaleźć ekran logowania do swojej galerii i plus dla Ciebie, ponieważ częściej będą wracać na twoją stronę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat strefy klienta przeczytaj nasz artykuł na ten temat - Strefa klienta w Photonesto.

1. Skopiowanie wygenerowanego kodu HTML

Aby umieścić strefę klienta na swojej stronie wystarczy, że wstawisz wygenerowany kod HTML na swojej stronie WWW. Kliknij w Strefa klienta, a następnie Konfiguracja strefy klienta aby przejść do ekranu zawierającego wygenerowany kod.

Kod zawiera wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą na poprawne wygenerowanie twojej strefy klienta Photonesto na twojej stronie www.

2. Dodawanie kodu HTML do strony WWW

Skopiowany kod należy wstawić w miejscu w którym chcesz aby wyświetliła się strefa klienta na Twojej stronie. Strefa klienta wypełni element html, w którym zostanie umieszczona.

3. Efekt końcowy

Kod dodany do strony www powoduje wygenerowanie w pełni funkcjonalnalnej strefy klienta. Na liście znajdą się tylko aktualnie dostępne galerie - analogicznie jak ma to miejsce w Photonesto.

Kliknięcie w daną galerię powoduje przejście do ekranu logowania galerii.

Podsumowanie

Dzięki strefie klienta umieszczonej na twojej stronie twoi klienci mogą w prost z twojej strony przejść do interesującej ich galerii. Zawsze masz pewność, że dane są bezpieczne i dostępne dla klientów posiadających hasło.

Sprawdź nasze pozostałe artykuły dotyczące tego co możesz w łatwy sposób zrobić za pomocą Photonesto - Pozostałe funkcjonalności

Jeśli jeszcze nie korzystasz z Photonesto wypróbuj teraz !

ZAŁÓŻ KONTO